Bewakingsagent @ Brussels Airport

  • Zaventem
  • Bewaking

Na 2 ongewone en bijzondere jaren zijn we klaar om er opnieuw in te vliegen, letterlijk en figuurlijk! G4S is vanaf heden elke maand opnieuw op zoek naar nieuwe medewerkers om ons team op Brussels Airport te versterken. Zorg jij mee voor een veilig vertrek en een glimlach op de vakantieganger zijn gezicht?

Al meer dan 10 jaar staat G4S Aviation Security in voor o.a. de passagierscontrole op Brussels Airport. G4S biedt je de kans om als bewakingsagent in een multiculturele en dynamische omgeving te werken waar je samen met bijna 800 collega's niet alleen de veiligheid garandeert. Je helpt ook de passagiers met de glimlach verder en zorgt voor een aangename passage aan de veiligheidscontrole zodat ze met een gerust gevoel aan hun reis starten.

Bewakingsagenten Brussels Airport

  • Zaventem
  • Bewaking

Na 2 ongewone en bijzondere jaren is er eindelijk een lichtpuntje zichtbaar aan het einde van de tunnel. Ook op Brussels Airport zijn we klaar om er opnieuw in te vliegen, letterlijk en figuurlijk! G4S is vanaf heden elke maand opnieuw op zoek naar nieuwe medewerkers om ons team op Brussels Airport…

Bekijk de vacature

Student bewakingsagent Brussels Airport

  • Zaventem
  • Bewaking

Het coronavirus is niet meer weg te denken uit ons dagelijks leven. G4S doet er alles aan om de crisis zo goed mogelijk aan te pakken en volgt daarbij nauw de instructies op van FOD Volksgezondheid. Tijdens deze ongewone periode en met de zomer van 2022 in het vooruitzicht bereiden we ons…

Bekijk de vacature

Recruitment Officer Brussels Airport

  • Vilvoorde
  • Management en ondersteunende diensten

Op de dienst Recruitment & Development zijn we verantwoordelijk voor ‘the right (wo)man on the right place’. Ter versterking van ons team, zijn we op zoek naar een enthousiaste HR-Officer / recuiter. - Samen met je collega HR Officer werk je nauw samen voor de rekrutering van operationele…

Bekijk de vacature