Werken op de luchthaven van Zaventem

  • Zaventem
  • Bewaking
  • Specifieke functies

G4S is de trotse partner van Brussels Airport op vlak van security, safety en hospitality. Samen zorgen we voor een vlot en aangenaam bezoek van de bijna 25 miljoen passagiers op jaarbasis, goed voor ongeveer 650 vluchten per dag van zo’n 75 luchtvaartmaatschappijen.

G4S is de trotse partner van Brussels Airport op vlak van security, safety en hospitality. Samen zorgen we voor een vlot en aangenaam bezoek van de bijna 25 miljoen passagiers op jaarbasis, goed voor ongeveer 650 vluchten per dag van zo’n 75 luchtvaartmaatschappijen.

Je krijgt de unieke opportuniteit om in de internationale, dynamische en multiculturele wereld van een luchthaven te werken in verschillende functies bij G4S.

Sinds 2011 staat ons team van bewakingsagenten in voor de veiligheid op de luchthaven van Zaventem. Je garandeert samen met bijna 800 collega’s niet alleen de veiligheid, maar helpt de passagiers ook met de glimlach verder en zorgt voor een aangename passage aan de veiligheidscontrole.

De hospitality-medewerkers van onze Airport Crew, ontvangen de passagiers hartelijk en helpen ze verder met allerlei vragen in verschillende talen tijdens hun bezoek aan de luchthaven van Zaventem. Ook sinds 2011 staan onze collega’s in de spotlights dankzij hun groene shirt met het opschrift ‘May I help you?’.

Vanaf maart 2019 zorgt ons team van buschauffeurs voor een vlotte en prettige transit van de passagiers van de gate naar het vliegtuig, en omgekeerd.

Achter de schermen staat een sterk team van medewerkers van de ondersteunende diensten (service center, planning, quality & training) paraat om een kwaliteitsvolle en efficiënte organisatie te realiseren.

Heb je een passie voor de luchthaven? Ben je service minded? Zet je de klant centraal? Zie je de voordelen van flexibele uren? Zin om de passagiers met een gerust gevoel aan hun reis te laten starten? Stel je dan snel kandidaat voor een job bij G4S op Brussels Airport en draag bij aan de boeiende beleving van de passenger journey.

Join us @ Brussels Airport

  • Zaventem
  • Bewaking

Sinds 2011 voert G4S Aviation Security de bewaking op Brussels National Airport uit. G4S biedt je de kans om als bewakingsagent in een multiculturele en dynamische omgeving te werken waar je samen met bijna 800 collega's niet alleen de veiligheid garandeert. Je helpt ook de passagiers met de…

Bekijk de vacature

Studentenjob Airport Crew @ Brussels Airport

  • Zaventem
  • Receptie en onthaal

Sinds 2011 helpt het Airport Crew Team van G4S de passagiers met glimlach verder. Sta je graag in de spotlights en klinkt een internationale, multiculturele en dynamische werkomgeving goed in de oren? Stel je dan gauw kandidaat voor de studentenjob tijdens de zomer van 2020! Als medewerker van…

Bekijk de vacature